May 22, 2024

Korkma Ben Yanındayım 5. Bölüm 1. Fragmanı | Bir Şey Mi Yaptın Mert'e?Published April 3, 2024, 12:02 a.m. by Arrik Motley


Korkma Ben Yanındayım 5. Bölüm 1. Fragmanı | Bir Şey Mi Yaptın Mert'e?

Korkma Ben Yanındayım 4. Bölüm: https://youtu.be/DFCoa97VXkU

Korkma Ben Yanındayım Her Cumartesi 20.00'de now'da!

Ailesinin gözbebeği İnci (Nilsu Berfin Aktaş), Ulusözler Koleji’nin burslu öğrencisidir. Sınıf arkadaşı ve aynı zamanda okul sahibinin oğlu Mert’ten (Eren Ören) hamile kalır. Üniversite sınavına hazırlanan ve hayallerine koşan iki gencin hayatı sonsuza kadar değişir. Evlatlarının hayatındaki değişim aileleri de derinden etkileyecektir. İnci’nin annesi Seher (Günay Karacaoğlu), aynı okulda hademe olarak çalışmaktadır. Selahattin (Şevket Çoruh) ile kurdukları dünyada, evlatları için mücadele etmektedirler. En büyük hayalleri de onları her zaman gururlandıran kızları İnci’nin doktor olmasıdır. Turgut (Murat Aygen), Ulusözler Koleji’nin sahibi ve müdürüdür. Baskı ve korkuyla sindirdiği Aylin’le (Didem Balçın) evlilikleri proje gibidir. Aylin her ne kadar bu projenin bir parçası olarak kalsa da evlatları için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdır. Henüz doğmamış bebeğin, iki genç ve aileleri üzerinde estireceği rüzgar merak konusudur.

Oyuncular: Şevket Çoruh, Günay Karacaoğlu, Nilsu Berfin Aktaş, Didem Balçın, Murat Aygen, Eren Ören, Durukan Çelikkaya, Serhat Özcan, İpek Türktan, Erdem Kaynarca, Fahriye Kesimal.

KÜNYE:

YAPIM ŞİRKETİ: medyapim

YAPIMCI: FATİH AKSOY

YÖNETMEN: MERVE ÇOLAK

SENARİST: ERKAN BİRGÖREN

#medyapim #KorkmaBenYanındayım #ŞevketÇoruh #GünayKaracaoğlu #NilsuBerfinAktaş

You may also like to read about:Resources:

Similar videos

2CUTURL

Created in 2013, 2CUTURL has been on the forefront of entertainment and breaking news. Our editorial staff delivers high quality articles, video, documentary and live along with multi-platform content.

© 2CUTURL. All Rights Reserved.