May 22, 2024

Yaban Çiçekleri 2. Bölüm @atvturkiyePublished April 3, 2024, 12:02 a.m. by Arrik Motley


Yaban Çiçekleri 2. Bölüm:

Ela, olanları kabullenmekte güçlük çekiyor ve babasının yanında olamadığı için kendini suçluyordur. Kılıç ise Ela’ya destek olmaya çalışır. Kılıç’ın, Osman Fevzi’nin intihar ettiğini açıklamasıyla Nurten evine geri döner ve her şeyin eski haline dönmesini ister. Nurten ve Berna arasında bir yüzleşme yaşanır. Bu yüzleşmenin galibi kim olacaktır? Osman Fevzi’nin avukatı, vasiyeti açıklamak için Ela, Kenan, Nurten ve Kılıç’ı arar. Ela, Kılıç’ın da vasiyette olma sebebini öğrenince çok sinirlenir. Bu sırada yurtdışından dönen İhsan’ın oğlu Gökhan, Ela’yı manipüle eder ve ortaklık adımları atılır. Ancak Kılıç buna direnir ve işleri tersine çevirir.

Kreatif Danışman: Zeynep Günay

Yönetmen: Aydın Bulut

Oyuncu Kadrosu:

Akın Akınözü (Kılıç Tütüncü), Aslıhan Malbora (Ela Ataman), Büşra Pekin (Berna Ataman), Halil Babür (Kenan Ataman), Bige Önal (Behice Başgil), Tilbe Saran (Nurten Ataman), Arif Pişkin (İhsan Kuloğlu)

You may also like to read about:Resources:

Similar videos

2CUTURL

Created in 2013, 2CUTURL has been on the forefront of entertainment and breaking news. Our editorial staff delivers high quality articles, video, documentary and live along with multi-platform content.

© 2CUTURL. All Rights Reserved.