April 22, 2024

Kızıl Goncalar 13. BölümPublished April 3, 2024, 12:02 a.m. by Arrik Motley


Kızıl Goncalar 13. Bölüm

Kızıl Goncalar 13. bölüm özel sahnelerini izlemek için tıklayın: https://youtube.com/playlist?list=PLgP_RgprJFeg5PkUqMnmx3mTZIokNLDy-&feature=shared

1 Nisan 2024

Kızıl Goncalar Her Pazartesi now'da!

Naim’in zulmüne engel olmayacaktır. Levent canhıraş biçimde Meryem’i kurtarmaya çalışsa da Sadi Hüdayi ve tarikat ona yardımcı olmaya gönülsüzdür. Dahası tarikattan korkan Meryem de boşanmaya yanaşmamaktadır.

Zeynep’in matematik öğrettiğini duyduktan sonra onla yüzleşmek üzere olan Cüneyd’e Meryem’in haberi gelir. Cüneyd, Levent’in bunca zamandır kendisine yalan söylediğini öğrenmiş olur. Zeynep ise babasının Nadire ile ilişkisini ortaya çıkarıp Meryem’i babasının elinden kurtarmak için Cüneyd’den yardım istemek zorunda kalır.

Meryem yüzünden Beste’yle de arası açılınca hayatta tutunduğu her şeyi yitirmek üzere olan Levent ise Suavi’nin ötanazi kararıyla yüzleşmekten kaçınırken Cüneyd’le konuştukları “rabıta” fikrine yakınlaşır.

Yaşadıklarını herkesten gizlemeye çalışan Meryem nihayet Zeynep’e yakalanınca kızı, annesini Levent’ten yardım isteyip her şeye son vermesi için yüreklendirir. Ancak Naim’in Meryem’i bırakmaya niyeti yoktur ve onu en büyük kabusuyla sınamaya karar verir. Suavi ölümüne giderken, Meryem’i bu karanlık sondan kurtaracak bir umut ışığı kalmamış görünmektedir.

Kızıl Goncalar, seküler bir Atatürkçü olan Levent (Özcan Deniz) ve mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan Meryem’in (Özgü Namal) kaderlerinin kesişmesini konu alırken, inanç ve fikir ayrılıklarına rağmen "evlat" söz konusu olduğunda anneliğin/babalığın birleştirici gücüne dikkat çekiyor.

Oyuncular: Özcan Deniz, Özgü Namal, Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı, Hazal Türesan, Mert Turak, Selen Öztürk, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Türek, Sitare Akbaş, Mina Demirtaş, Esma Yılmaz

TÜR: Drama

YAPIM ŞİRKETİ: Gold Film

YAPIMCI: Faruk Turgut

GENEL KOORDİNATÖR: Ahsen Tüzün Baltepe

YÖNETMEN: Ömür Atay

SENARYO: Şükrü Necati Şahin

now Resmi Web Sitesi: https://www.nowtv.com.tr/

Kızıl Goncalar Resmi Web Sitesi: https://www.nowtv.com.tr/kızıl-goncalar/izle

Kızıl Goncalar Resmi Facebook Hesabı: https://www.facebook.com/kizilgoncalardizi/

Kızıl Goncalar İnstagram Hesabı: https://instagram.com/dizikizilgoncalar?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==

Kızıl Goncalar X Hesabı: https://twitter.com/Kizil_goncalar

#now #KızılGoncalar #ÖzcanDeniz #ÖzgüNamal #MertYazıcıoğlu

You may also like to read about:Resources:

Similar videos

2CUTURL

Created in 2013, 2CUTURL has been on the forefront of entertainment and breaking news. Our editorial staff delivers high quality articles, video, documentary and live along with multi-platform content.

© 2CUTURL. All Rights Reserved.